VÁŽENÍ KLIENTI, WEBOVÉ STRÁNKY FENGSHUIPLUS RUŠÍME. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA NAŠICH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH:

www.kralovskefengshui.cz

 

Akademie Feng Shui - mezinárodní pobytové studium

Studium zdravého bydlení a života v náruči přírody na Vysočině v nově postaveném hotelu podle Feng Shui a posvátné geometrie.

AKADEMIE FENG SHUI je složena ze čtyř  na sebe volně navazujích kurzů v průběhu celého roku. Začínáme vždy  ve čtvrtek v 17:30 večeří a končíme nedělí ve 14:00. Zúčastnit se můžete i jednotlivých kurzů dle výběru. Absolventi celé AKADEMIE (všech kurzů) obdrží certifikát v českém, nebo anglickém jazyce.

Místo konání:

Centrum vzdělávání a relaxace KALIMETA, Kuroslepy 96       www.kalimeta.cz
 

Obsah kurzů:

1. ŠKOLA TVARU A KOMPASU / ŠKOLA BA-BUA A PĚTI PRVKŮ

2. ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI / FENG SHUI V PRAXI 1.

3. FENG SHUI A NOVÝ VĚK / FENG SHUI A ZAHRADY

4. TĚLO JE CHRÁM / NOVÁ CESTA POZNÁNÍ / FENG SHUI V PRAXI 2.

 

TAJEMSTVÍ  AKADEMIE FENG SHUI: 

Akademie je zaměřená na harmonizaci prostoru a člověka, podporuje všechny životní oblasti, léčí tělo i duši, omlazuje. Součástí výuky jsou studijní materiály, praktická cvičení, léčebné meditace, cvičení jógy, dýchání celým tělem, intuitivní tanec a muzikoterapie.

 

KURZ 1.

Termín: 26.4. - 29.4.2018

I. ŠKOLA TVARU A KOMPASU

...Harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev...


Popis: * Základní kameny systému Feng Shui * Jak proměnit svůj sen v realitu * Nejvhodnější pozemek pro Vaši stavbu * Dokonalý architektonický návrh podle Feng Shui * Správná orientace a poloha Vašeho objektu na pozemku * Práce s kompasem * Význam barev * Harmonizační opatření * Jing Jangová stupnice barev, materiálů, Zařízení interiéru a lidských činností * Pět prvků * Příklady z praxe

Součástí výuky je práce s kompasem a ukázka tematických obrázků.


 

II. ŠKOLA PA-KUA A PĚTI PRVKŮ

...Podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti...


Popis: Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezké, stylově sladěné prostředí pomáhá duši prostředí spokojeně prožívat.
Proto je třeba se naučit správně utvářet. * Zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků  * Správné umístění zrcadel * Kompletní harmonizaci obytných prostor * Aplikaci metody PA - KUA (návrhem jednotlivých životních oblastí) * Zasedací pořádek * Doporučením pro správné uspořádání kanceláře * Návrh firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui.

Součástí výuky je názorná ukázka příkladů z praxe a pozitivních proměn.


 

KURZ 2.

Termín:  16.8. - 19.8. 2018

III. ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI

...Objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui...

Poznáme skryté schopnosti a naučíme se využívat telepatii, jasnozřivost, léčbu, práci s kyvadlem atd.
Duchovní postupy nám pomohou řešit nejrůznější problémy a poskytnou štít před skutečnostmi, které nás zraňují. Rovněž se naučíme zábavnou a jednoduchou formou provádět očistu prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života, nebo pracoviště účinně transformovat a nesmírně prohlubuje výsledky Feng Shui.

 

IV. FENG SHUI V PRAXI 1.

...Oblíbená a praktická výuka zaměřená na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině...


 Rozbor půdorysu dle přání a podporu životních oblastí všech zůčastněných. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro jednotlivce, ale zároveń společně ve skupině přímo v učebně.
Tato práce je intenzivní, tvořivá a velmi prospěšná pro všechny zůčastněné.

 

KURZ 3.

Termín:  22.11.- 25.11.2018

V. FENG SHUI A NOVÝ VĚK

...Nové postoje, možnosti a uplatnění v pracovních oborech...


Systém Feng Shui je poměrně rozsáhlý a opravdové zvládnutí všech postupů si může vyžádat hodně času, kdy na začátku může být dobrý učitel a na něj navazuje vlastní rozpoznání zákonitostí a jejich ověřování ve skutečném prostoru - v praxi.
Praxe je však mnohem těžší než teorie a proto se v pátém stupni školy Feng Shui zaměříme na životní realitu v různých pracovních oborech z celostního pohledu, jako jsou sociální služby, zdravotnictví, školství, gastronomie, management, obchodní činnost atd. Dozvíte se odkud k nám přichází "hospodářská krize" a jak se jí vyhnout.
Cílem je naučit se pracovat s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí a to nejen ve vztazích. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou kvalitní cestu, která přináší radost a hojnost.

Součástí výuky je meditace podporující kladný postoj k sobě sama. 

VI. FENG SHUI A ZAHRADY

...Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro...


Naučíte se hledat a nacházet vhodné místo pro Vaše bydlení, které se stane díky obnovení dávných praktik a rituálů posvátné a podporující Váš domov i život. Rovněž si můžete do Vašeho domova přilákat neomezené množství čchi tím, že si na zahradě zařídíte Feng Shui. Poznáte oblasti Vaší zahrádky vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohactví, nebo kariéře.
Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech základních oblastech.

Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) a posvátnou geometrií. 

Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Stačí terasa, balkon, nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody. 

KURZ 4.

Termín:  21.2.- 24.2.2019

VII. TĚLO JE CHRÁM

...Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu...


Jestliže má lidstvo obnovit zdraví a vitalitu, je na čase vrátit se ke stravě, která má více společného se stravou našich předků. Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, cvičení a tréninku do každodenního života začneme zvýrazňovat harmonii a řád, které již existují. K tomu, abysme si uvědomili tento řád, se ve skutečnosti nemusíme ničeho vzdávat, pokud se proto nerozhodneme. Z dlouholeté praxe milionů lidí po celém světě je však jasné, že konzumace naturální stravy nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života. Péče o tělo je tedy velmi jednoduše řečeno, vnitřní Feng Shui. Vyvážení vnitřní PA-KUA prostřednictvím každodenního zdravého jídla je skutečným klíčem k PRAKTIKOVÁNÍ INTUITIVNÍHO FENG-SHUI.To je skutečná SVOBODA. 

Součástí kurzu je léčivá a osvěžující meditace.

 

VIII. NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

...Vyvažte svůj duchovní a hmotný aspekt a kráčejte v rytmu svého srdce...


Kdo chce žít s pokojnou myslí, usmířený a v pohodě, musí si být vědom, že toho dosáhne duševní vyrovnaností. Ta je zapotřebí v každodenním životě a my o ni musíme den co den usilovat. Láska a vyrovnanost jdou ruku v ruce a léčí a proměňují všechny životní překážky bez ohledu na to, kdo nebo co nám stojí v cestě. Síla Lásky vše vyléčí a síla vyrovnanosti umožní komplexní a konečné pochopení vlastního života a životů ostatních. V tomto stupni si budeme vyprávět o zákonech, jakými se řídí naše myšlenky, probudíme duševní vyrovnanost a naučíme se kráčet v rytmu hudby našeho srdce pomocí zázračných meditací a sběrem plodů ŽIVOTA, LÁSKY A SMÍCHU.

 

IX. FENG SHUI V PRAXI 2.

...Druhá část oblíbené a praktické výuky zaměřené na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině...

Zaměříme se na praxi v oblasti Feng Shui ve všech jeho podobách, kráse a možnostech. K této výuce si každý účastník může připravit libovolná témata, na kterých budeme pracovat společně ve skupině, i více skupinách. Výuka probíhá uvnitř, i venku, kde prohloubíme telepatii a nacítíme se na energii místa.

Součástí výuky je písemná práce

 
 
Cena:

Jednotlivé kurzy: 7 500 Kč

Rezervaci místa potvrďte prosím zálohou 3000 Kč, nebo celou platbou 7 500 Kč nejpozději 2 měsíce  před každým kurzem.

V ceně je lektorné, prožitkový program, plná vegetariánská  penze, ubytování, parkovné.

 

 č. ú: 2000651849/2010. Do textové zprávy uveďte:  jméno a příjmení přihlášeného - název místa konání a číslo kurzu, variabilní symbol: Vaše telef. číslo.

Pro platbu ze zahraničí: IBAN: CZ332010000000651849   SWIFT/BIC:FIOBCZPPXXX


Uvedené ceny jsou s DPH.

Přineste si pomůcky:
- psací potřeby
- půdorys Vašeho bytu se zakreslenou severní stranou 
- pastelky, pravítko
- siderické kyvadlo (lze zakoupit na místě)
- kompas (není podmínkou)

- karimatku, deku, polštářek

- volné oblečení

- přezůvky

- doplatek 4 500 Kč v hotovosti

 

 

Každý kurz provází příjemná hudba a vstřícná  atmosféra. 


Po školení možnost  individuální konzultace a terapieStorno podmínky:

 * Rezervační platba je nevratná, přenosná jeden rok. Kurz lze nahradit individuální výukou dle dohody.

   *      Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany organizátora nebo lektora, bude Vám uhrazená částka vrácena v plné výši do 1 týdne od            oznámení o zrušení kurzu.

NA KAŽDOU AKCI Z NAŠEHO  PROGRAMU VČETNĚ OSOBNÍ KONZULTACE JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ.

NA KURZECH JSOU K DISPOZICI HARMONIZAČNÍ POMŮCKY A ZÁŘIČE, DĚTSKÁ KNÍŽKA Z VLASTNÍ DÍLNY.                                                                                    

 

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii