VÁŽENÍ KLIENTI, WEBOVÉ STRÁNKY FENGSHUIPLUS RUŠÍME. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA NAŠICH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH: 

www.kralovskefengshui.cz

 

REFERENCE

Feng Shui-harmonie v životě
Harmonický život, štěstí, klid v duši, dokonalý a odpovídající prostor k bydlení a ještě spoustu dalších pozitivních věcí Vám může přinést tisíce let staré umění Feng Shui. Ačkoliv pro mě není toto učení neznámé, může mezi čtenáři být hodně takových, kteří o něm uslyší poprvé. Pokusím se Vám přiblížit tuto starou čínskou metodu, která se těší u nás a hlavně v zahraničí poměrně velkému zájmu. Feng Shui je prastaré čínské umění o bydlení. Vychází ze znalostí světových stran a jejich vlastností. Vyjadřuje sílu a moc změn životního prostředí. Přináší do našich domovů a životů klid, štěstí a dlouhověkost. Už v dávných dobách umění Feng Shui využívali v Císařských palácích.

Je to pohled několik tisíciletí nazpět, do světa který je tajemný ale vstřícný k těm, kteří chtějí porozumět. Umění Feng Shui nám rozhodně změní život. Abychom jej pochopili, je potřeba zůčastnit se různých seminářů a školení. K tomu je potřeba mít dobrého lektora. Potěšení na mé straně patří paní Ivě Matyášové, díky ní jsem se k umění Feng Shui dostala já.

Pomocí aplikace Feng Shui, knížek s její tématikou a hlavně s používáním vlastní intuice paní Iva zjistila, co všechno se dá touto starou čínskou metodou ovlivnit. Začala se umění Feng Shui plně věnovat, studovat ho do hloubky. Absolvovala kurzy a získala certifikáty I.,II. a III.stupně. Kromě toho prošla mnoha kurzy osobního rozvoje, léčitelství, rodinných konstelací a mnoho dalších.
Paní Iva díky svým životním zkušenostem a mnohaletému studiu ví, že může životu a jeho pevným zákonům plně důvěřovat. Náplň jejího života je díky Feng Shui neuvěřitelně veliká, nyní se mu věnuje profesionálně a působí po celé České republice i v zahraničí. Jejím prostřednictvím lehce nahlédneme pod pokličku toho co všechno můžeme ve svém životě změnit. A věřte že vždycky jenom k dobrému...umění Feng Shui působí na všechny oblasti života.

Upevní naše zdraví, mezilidské vztahy, zvýší prosperitu, zlepší kvalitu a smysl našeho života.  Nalezneme vnitřní klid,štěstí, uskutečníme naše sny a dosáhneme velké životní moudrosti.
Paní Iva pořádá spoustu seminářů a školení. Vždycky se tam dozvíme něco o samotném vzniku a vývoji Feng Shui. Seznámíme se jak důležitý vliv mají tvary, barvy a dekorace na harmonizaci prostředí ve kterém žijeme. Má i zajímavé víkendové semináře a přednášky. Už dlouhou dobu se zabývá použitím této  metody v oblasti stavebnictví, posuzování vhodného stavebního místa ke stavbě, poradí i při rekonstrukcích domů, bytů, interiérů, kanceláří, obchodů, škol a zahrad. 

Paní Iva se tomuto umění věnuje intenzivně od roku 2005, ale když se ohlédne za svým dosavadním životem, zjišťuje, že se jím vlastně řídí celý život. Feng Shui si ve vyspělých zemích našlo své místo na Slunci už před mnoha lety a je moc dobře že si po několikaletém spánku našlo cestičku zpět do ČR, kde měla tato metoda vždy své místo a velký význam. Pomocí Feng Shui u nás všech kdo v něj věříme, proběhne transformace, která souvisí s proměnou lidstva. Jde o duchovní transformaci, o přirozené navrácení člověka k přírodě. Setkání s Feng Shui nám od základu změní život, můžeme ho plně převzít do svých rukou. Začneme tvořit podle svých představ a nejlepšího přesvědčení svou budoucnost. Pokud  Vás při čtení článku o umění Feng Shui napadlo že i  Vy byste měli se svým životem něco udělat, věřte že jste na správné cestě. Aby to vykročení bylo zdařilé, budete potřebovat pomoc. Tu určitě najdete u paní Ivy Matyášové.
Regionální portál Uherské Hradiště
http://www.region-uh.cz-archiv

 

22.9.2017   Dobrý den, paní Ivo

Již delší dobu se samostatně zajímám o Feng Shui, kdy se dívám na spoustu videí a čtu nejrůznější články na internetu a také knížky. Jistě Vám nemusím psát, že tímto způsobem se dá zjistit spousta informací, které ovšem nejsou ucelené a některé si dokonce protiřečí. Jsem policistka na mateřské dovolené. Za rok mi tato "dovolená" končí a já, maminka tří malých dětí, se již na policistku opravdu necítím. Ráda bych se v budoucnu věnovala Feng Shui i profesně, proto se snažím najít vhodný způsob, jak toto učení studovat. 

Z celého českého internetu zabývajícím se Feng Shui jste na mě Vy zapůsobila tím nejmilejším a nejpřirozenějším lidským dojmem. Proto se na Vás obracím s žádostí o přijetí do Akademie Feng Shui.

Mnohokrát děkuji za Váš čas a přeji krásný den, s pozdravem Markéta Dobrovolná

 

 18.9.2017   Milá Ivuško

Chtěla bych Ti poděkovat za krásnou Akademii Feng Shui, která byla pro mě  velkým přínosem, hodně jsem se toho naučila, ale zároveň mám pocit, že tak málo toho vím...Jsi úžasná, skvělá žena, která má lidem co dát. Kéž by bylo takových lidí mezi námi více. Děláš svou práci skvěle. Ještě jednou velké DÍKY.

Přeji Ti pohodové a sluníčkové dny, Marcela Koláčková

 

1.7.2017  Dobrý den,

chcete - li se něco dozvědět o metodě Feng Shui, přečtěte si knihu. Chcete - li se dozvědět, jak Feng Shui souvisí se vším, co je kolem vás a uvnitř vás, jděte na kurz paní Ivy Matyášové. Začnou se ve Vašem životě dít změny a mnohé pochopíte. Zkušenosti a poznatky z praxe jsou tou nejlepší učební látkou a já děkuji Ivě za to, co ve své škole předává.

S úctou a vděčností Jana Schielová

 

15.6.2017 Dobrý den Ivo,

volba místa pro seminář na Antariku byla prostě výborná. Připadal jsem si tam skoro jako v Ráji. Pozitivní energie z tohoto víkendu ve mě vibrovala ještě několik dní. Také jsem rád, že jsem Vás poznal osobně.

Marek Holec 

 

 12.6. 2017 Ahoj Ivo, děkuji za krásný Feng Shui program na Antariku, duchovní rozvoj a podporu. V této době to moc potřebuji. Díky Tobě a následně samozřejmě i sobě vše zvládám s Láskou v srdci a s nadhledem. Někdy je mi z osobních událostí moc smutno, ale je to pro mne neskutečně významná škola. Díky Tobě jsem se posunul o míle dopředu a zažívám konečně to, co mi chybělo. Vím kdo jsem, čím chci být, mám v srdci a duši tolik hledaný klid. Každý večer mám úžasný pocit z dobře prožitého dne.

Jindra Kysilka

 

 5.6.2017 Milá paní Matyášová, moc děkuji za příjemný a láskyplný víkendový pobyt s Feng Shui v praxi v Beskydech.Moc jsme si ho s kamarádkou užily. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných, zajímavých a inspirujících informací. Jste prostě skvělá. Přeji Vám hodně štěstí a krásné dny.

Magdalena P. Ostrava

 

 25.5.2017 Milá, inspirující paní Matyášová nám navrhla projekt zahrady a pomohla vytvořit projekt rodinného domu. Vše nám krásně vysvětlila. Už se moc těšíme, až vše zrealizujeme a věříme, že se nám bude žít v takto navržených prostorách nádherně.

Magdalena P., Ostrava

 

 21.2.2017 Dobrý den, paní Matyášová, chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za dnešní den, všechny postřehy a pomoc při tvorbě naší zahrady. Konečně máme pocit, že je to to pravé:) Moc děkujeme!! 

Hana a Tomáš Mrkvicovi

 

Říjen 2015  Vážená paní Matyášová,

prosinec 2014 znamenal díky Vaší návštěvě zásadní proměnu našeho ladění rodinného domu. Znamenal i mnohem víc v osobním ladění dvou vůdčích osobností celé rodiny. I s Vaší návštěvou spojuji tuto zprávu - jeden nenahraditelný kousek skládanky, která vede k dnešku.

Ještě jednou děkuji za celou rodinu a impulsy pro naše cesty hledání a přeji samé příjemné vyladěné prostory Vašich zákazníků. Posílám přání příjemného plynoucího podzimu na pozadí zastaveného času v Radosti.

Olda Hlaváček, Rosice u Brna                  PohlazeniSlovem.Cz

 

Září 2015  Milá paní Ivo,

velmi Vám děkuji za nádherný kurz, kterým jste nás s lehkostí, s nadhledem, s vhledem, s hloubkou a s jiskřící hravostí provedla. Bylo mi ctí se s Vámi setkat, pohladila jste mně po duši..Těším se na další setkání, Vaší školu všem doporučuji. Rovněž děkuji za  krásný očistný rituál v našem RD. Dostala jsem nový elán,sílu do změn v domě a opravdu musím říci, že energeticky mám teď z domu skvělý pocit a je mi v něm dobře. Rovněž se zlepšila kvalita našeho spánku!! Jsme moc šťastní... Pokud by jste měla cestu na severní Moravu, budu moc ráda, když si uděláte čas na konzultaci ordinace a bytu.

Děkuji, přeji hezký den MUDr. Renata Holbová

 

Říjen 2014   Dobrý den paní Matyášová

Rádi bychom Vám poděkovali za rady ohledně Feng Shui v naší nové firmě. Máme teď krásné logo, webové stránky firemní barvy a nádherné kanceláře, v nichž se nám velmi dobře pracuje.

Přejeme Vám krásné dny.

Blanka a Petr Dostálovi UNIHAL- Svět montovaných hal. www.unihal.cz

 

Červenec 2014  Dobrý den paní Matyášová,

chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za provedené rituály a vše, co jste pro nás udělala.

Od okamžiku, kdy jste začala provádět rituály, tak to ze mne nějak vše spadlo a zůstalo to až do dnes.
Spí se nám nyní výtečně a co je neuvěřitelné, tak můj přítel se moc zklidnil a pořád dva dny mluvil jen o Vás.
Včera to vše popisovat své mámě a sestře a protože jsou na jiné frekvenci, tak jen kroutili hlavou, co se s ním děje.
Sám pochopil, že to vše má vliv, aniž by nad tím nějak přemýšlel.
Jsem za to moc ráda, je nyní vyrovnaný a klidnější. Projevuje mi více pozornosti a cítím větší sounáležitost, lásku a pochopení.
Je to něco, co jsem trpělivě čekala 2,5roku a protože jsem věřila, že sám postupně dojde na to vše vlivem mé osoby každý den 
a potom takovým intenzivním působením mistrů, jako jste Vy.

Ještě jednou mnohokrát díky a přeji mnoho spokojených a probuzených klientů.
Zdraví Leona Čechová

 

Září 2013  Milá paní Matyášová,

včera jsem si již po třetí pustila Vaši úžasnou přednášku na mých velmi oblíbených internetových stránkách "Cesty k sobě" a rozhodla jsem se, že budu velmi ráda chodit na Vaši AKADEMII FENG SHUI v Brně s mou dcerou Katuškou. Těším se na Vás a na Ty úžasné vědomosti, které lidem předáváte a které nás posunují stále dál. Moc děkuji za umožnění studia a přeji Vám pohodový sluníčkový den. Jana z Třince

Květen 2014 Milá Ivy, chtěla bych Ti moc poděkovat za nádherné a nezapomenutelné zážitky na závěrečném kurzu Feng Shui na Vyšehradě, které zahřály na srdci i na duši. Bylo to něco tak silného, dojemného a krásného...moc děkuji...našla jsem tam tolik odpovědí, zažila krásné napojení na Vesmír, tak obrovskou sílu a zároveň teplo a Lásku...jedním slovem NÁDHERA.

Přeji Ti láskyplné dny a přála bych všem lidem, aby mohli zažít tak krásné chvíle s Tebou, jaké jsme zažívali mi všichni po celý rok ve Tvém kurzu. Jana z Třince

 

  Červen 2013   Nejdražší Ivo

Chci Vám vyznat svou úctu a obdiv za to, že svým posláním posouváte životy lidí vpřed a dáváte jim možnost probudit a rozvíjet svou vlastní harmonii, což je k nezaplacení. Propůjčujete tomu všemu svůj cit a um, což prozrazuje Váš mimořádný duchovní záběr. Troufám si to nazvat přímo andělskou službou. A zejména pozdvihuji to, že dáváte lidem naději, která není slepá, což je v dnešní realitě velmi vzácný jev.

O to větší uznání Vám náleží!!!

S paní Ivou jsem se seznámil na zlínské Akademii rozvoje, kde budeme přednášet, a už při našem seznámení bylo zcela zřejmé, že se jedná o neobyčejnou ženu, z níž sálá nezměrná pozitivní energie a duchovní síla. A považuji za čest, že se budu smět stylisticky podílet na její bohulibé literární práci, která je určena dětem. Obsah mé činnosti, díky níž budu s paní Ivou spolupracovat a jež spočívá ve stylistické tvorbě a gramaticko-pravopisné korektuře nejrůznějších textů.

Petr Vala, Litomyšl


4.2013  Vážená paní Matyášová
Moc se těším na každou Vaši přednášku v Hodoníně. Díky Vašim přednáškám jsem různé věci ve svém životě pochopila a také jsem se pomocí Vašich internetových stránek dostala k informacím, které mě velmi obohatily. Moc děkuji a přeji Vám mnoho takových posluchačů a také hodně úspěchů ve Vašem osobním i pracovním životě.
S přáním krásných dnů Jana z Hodonína


 12.2012     Milá Ivo
Nejdříve bych Ti chtěla moc poděkovat za včerejší krásný seminář Feng-Shui III.stupně u Tebe doma. Prožila jsem velmi příjemný den, poskládala si spoustu informací, se kterými jsem se setkala již dříve, dozvěděla se spoustu věcí nových a seznámila se s příjemnými duchovními lidmi. Myslím, že to tak pocítila většina z nás, kteří jsme se na semináři setkali. Určitě to tak mělo být, abychom se všichni vzájemně obohatili.

Měla jsem přesně ty pocity, jako bych tyhle lidi znala už dávno, nebyl problém se bavit o čemkoliv. A prostředí Tvého domova je velmi útulné a klidné, je to ta nejlepší vizitka Tvé práce.
Měj se moc krásně, přeji Ti, ať se Ti ve všem daří a další lidé mohou díky Tvé pomoci najít klid, radost a štěstí ve svém životě.
Boženka Malaníková, Březnice


Povídání o pobytovém kurzu Feng-Shui s Ivou Matyášovou

Čím se zabývám ve volných chvílích? Teď je pro mě prioritní Feng-Shui. Léčím pomocí Reiky, pracuji s léčebnou technikou vyššího Já-práce s kyvadlem a technikou So Juk. Sluníčkové dny plné lásky a pokory.
Ing. Pavel Berger, Ostrava


12.2011   Ahoj Ivo
Chtěli jsme Ti poděkovat za nádherný týden plný zajímavých informací, nečekaných zážitků a zkušeností, které si poneseme s sebou již po celý život. Místo, které jsi pro svou výuku zvolila, bylo naprosto dokonalé a úžasné.

Doufáme, že budeme Tvou moudrost a vše co jsi nám předala šířit dál mezi dobré lidi a budeme tak přispívat ke štěstí a harmonii dalších dušiček, které hledají cestu ke spokojenějšímu a plnohodnotnému životu.
Přejeme Tobě mnoho úspěchů a dalším, kteří si najdou k Tobě cestu, aby měli přinejmenším tak skvělé zážitky jako se dostalo nám.
Měj se krásně, s úctou Ing.arch Martina Račoková a Ing.arch Šárka Štičková, Praha


Poznatky, postřehy a dojmy ze semináře Feng-Shui konaného ve dnech 25.-27.2.2011 na zámku v Napajedlích.

Seminář nesl název Univerzita Feng-Shui-ucelené studium a byl rozdělen do tří dnů podle daných témat:
I. stupeň: Škola tvaru a kompasu...harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev...
II. stupeň: Škola PA-KUA a pěti prvků...podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti...
III. stupeň: Škola intuice a energie čchi...objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng-Shui...

Seminář se konal v krásných, renovovaných prostorách napajedelského zámku. Na celkové atmosféře, která se zde vytvořila mezi všemi zůčastněnými, se výrazně podílel Genius Loci tohoto místa. Nemalou měrou však k tomu jistě přispěla i osobnost lektorky Ivy Matyášové-úžasné ženy, která si svojí čistotou a průzračností charakteru, bezprostředností, nadšením a fundovaností, vycházející z praktikování Feng-Shui, získala všechny přítomné. Hluboce smekám před její schopností napojit se na vyšší vedení a nechat se vést intuicí, což praktikovala během všech tří dnů při vedení semináře. Nebylo to žádné "suché odvykládávání historie vzniku a všeobecných zásad Feng-Shui, ale tvořivý dialog založený na pozornosti a spolupráci zvídavých posluchačů. Ještě jednou děkuji za nádherný zážitek, který mě provázel mnoho dalších dnů po skončení semináře. Zážitek, na kterém se podepsali všichni zůčastnění a který mě bezpochyby zůstane uložený ještě dlouhou dobu.

Smutnou pravdou je, o čemž jsem se přesvědčil, že na tomto, ale i podobně založených seminářích, či cvičeních, chybí přítomnost mužů. Ať je to Feng-Shui, Tai-či, Či-kung, Shiatsu, Kaligrafie, ale třeba i Jóga, která se k nám dostala a zdomácněla již skutečně hodně dávno, všechny tyto "vědy" jsou navštěvovány téměř výhradně ženami. Ale proč? Vždyť všechny tyto nauky ve své době "vymysleli" a také praktikovali muži. Ženy, kterým toto privilegium nebylo povoleno, mají dnes možnost poznat a osvojit si tradice a vědění staré několik tisíc let, které bylo výsadou císařů a zpočátku jen hrstky "vyvolených". A nutno říci, že toto plně využívají. Tím se mi také potvrzují mé doměnky, že ženy si stále více uvědomují důležitost a potřebu duchovního růstu, což je v současné době jediná cesta, jak posunout lidstvo dopředu a vyvést ho ze slepé uličky, ve které se nachází. Ale co muži? Kde jsou? Že by se této možnosti duchovního vzdělávání a pochopení "Zákonů Vesmíru" zřekli výměnou za pohodlné křeslo a teplou večeři? To se mi nechce věřit.
Zbyněk Žůrek, Olomouc


12.2011    Milá Ivo
absolvovala jsem u Tebe univerzitu Feng-Shui v Českých Budějovicích a změnilo mi to život. Některé věci se změnily víc, jiné méně, ale především jsem uklidila. Nikdy bych neřekla, že mám tolik nepotřebných věcí. Zároveň s tím jsem si udělala čas na úklid sama sebe.
Chtěla jsem Ti tak poděkovat za Tvůj seminář, abys věděla, že cestování po republice má smysl. I když chápu že je to velice náročné.
Klára Štrausová, Dříteň u Temelína


11.2011   Ahojky Ivi,
chci Ti moc poděkovat za krásné a vyjímečné chvíle na Univerzitě Feng-Shui v Napajedlích.
Všudypřítomná úcta, láska, pokora a harmonie jsou pro mě nezapomenutelné. To, co jsi nám během tří dnů předala, nebyla pouze nauka Feng-Shui, ale mnohem víc. Dala jsi nám kus Sebe, za což Ti věřím že jménem všech -ještě jednou moc děkuji. K neopakovatelné atmosféře Univerzity bezesporu přispěla i jedinečnost zámeckých prostor a osobnost paní zámecké.
S díky, láskou a úctou Ti přeji všechno krásné a loučím se po valašsku-obtúlám Ťa:-)
Pavlína Krishková, Rožnov pod Radhoštěm

 

10.2011 Velmi bych chtěla poděkovat Ivě, že mi pomohla zharmonizovat mé bydlení a tím mi ukázat, že věci, které se mi zdály nemožné, se zázračně obrátily v něco úžasného. Všechno ostatní už záleží na každém z nás a pokud věříme, dosáhneme míru a lásky.
Eva Heidy, Uh. Hradiště


9.2011   Dobrý den paní Matyášová,
rád bych Vám poděkoval za nasměrování. Původně jsem chtěl v domě, ve kterém pracuji vylepšit atmosféru pověšením nějakých čínských předmětů či obrázků, až jsem se dostal na Vaše krásné a velmi obsáhlé webové stránky s velmi zajímavými a důležitými odkazy a s cennými články. Pak jsem Vás požádal o konzultaci o jednom vznikajícím rodinném domě a o domě, ve kterém pracuji.
I když jsem se vždy snažil jako projektant pozemních staveb vše s klienty do podrobností promyslet, díky konzultaci jsem zjistil, že nad technikou a praktičností jsou ještě vyšší zákony, které je nutno respektovat. Daleko větší užitek než jako technik však mám užitek jako člověk, kterému se po našem setkání otevřela další komnata poznání a další směr, za což Vám paní Matyášová ze srdce děkuji.
S úctou Pavel Bartoš, Trutnov


 7.2011   Ahoj Ivo
Ráda bych Ti poděkovala za rady, které jsi nám dala. Muž se cítí šťastnější, celkově je otevřenější a milejší. Vzorně se stará o teplo domova-topí v krbu, připravuje dříví, hraje si s dětmi... S prací to rovněž vypadá lépe. Dále tvoříme na základě Tvé konzultace projekt horního patra v našem domě. Taky jsem dostala větší chuť malovat obrazy a celkově u nás panuje větší harmonie.
Děkuji, s láskou Pavla Johanson, Praha-Černošice


 
5.2011    Milá Ivo
děkuji za Tvoje semináře u mě v obchůdku Duhové srdce ve Bzenci. Vždy je velmi příjemná atmosféra, obsazeno do posledního místečka a Tvoje povídání je velmi srozumitelnou a vstřícnou formou podáváno těm, kteří se zajímají o svůj osobní růst. Za svoji osobu Ti také děkuji, Tvé rady z poradenství v místě mého bydliště mi zlepšilo kvalitu života, téměř všechny "problémové" oblasti se nastartovali úžasným způsobem dopředu. Obdivuji Tvoji důvěru, optimismus, profesionalitu, se kterou svoje vědomosti předáváš.
Velké DÍKY za práci, kterou odvádíš.
Ája Bednářová


3.2011   Ahoj Ivo,
ráda bych Ti touto cestou chtěla poděkovat. Nejsem sice Tvou klientkou, ale měla jsem to štěstí, že nás naše životy svedly dohromady. Nebo to tak mělo být?
Tvůj životní nadhled a optimismus mi nejednou dodal odvahu v těžkých situacích. Tvé rady a zkušenosti, jak profesionální, tak lidské vždy pohladí na duši a dají sílu.
Těším se na všechna naše setkání. Děkuji a přeji, ať dále vnášíš světlo a klid do života lidí, tak jako mě.
Jurasová Jitka


1.2011   Dobrý den paní Ivo.
Setkání s Vámi v té laskavé atmosféře na semináři v centru Maitrea bylo pro mne takovou očistou, jako bych se vykoupala ve vodě lesní studánky a stále se tak cítím.
Štěpková Blažena, Praha


12.2010   Milá paní Matyášová,
moc děkuji za včerejší přednášku ve Bzenci. Děkuji za to jak krásným způsobem jste dokázala spojit tolik informací a všem nám je srozumitelným způsobem předat.
Vesmír Vás vybral pro tuto činnost dobře. Přeji Vám proto hodně síly pro další takové akce.
Mějte se krásně, Š. D. Hodonín


12.2010   Milá Ivo,
osobní shledání s Tebou nebyla náhoda, protože na náhody nevěřím. Věřím v sebe a vlastní energii a také věřím, že koho mám potkat toho potkám, a koho potkat nemám toho nepotkám :-))
Tak to bylo i s Tebou dne 14.10.2010. Jsem "hledající" na své nové životní cestě a tak při řešení své osobní životní situace jsem objevila anotaci na Tvůj seminář Feng-Shui v domě osobního rozvoje Maitrea a silně jsem cítila, že TO JE ONO!
Seminář byl tak inspirující, že jsme se ještě po jeho skončení domluvily na Tvé návštěvě v našem domě. Druhý den jsme již seděly v naší jídelně a pracovaly s energiemi tak, abychom daly do pohybu vše, co celá léta stagnovalo.

Mým cílem bylo: rychle prodat dům na kterém nám vázly hypotéky a znemožňovaly nám žít naplno své životy, změny zaměstnání pro mě a pro mého manžela, nová škola pro našeho syna, nové bydlení v Praze, partnerské vztahy, finance.... Bylo to tak úžasné, že jsem ještě večer uchopila pevně "svůj" život a šla bod po bodu podle Tvých doporučení...
Začalo se to hýbat hned druhý den. V prvním okamžiku jsem byla trošku překvapená, jak rychlé to může být, ale mé ROZHODNUTÍ bylo jasné a nevedla pro mě cesta zpět- mám cestu jen vpřed...
V tuto chvíli je 6.12.2010 a situace je taková: dům je prodán, nové bydlení v Praze zařízeno a již dva týdny bydlíme. Já, i můj manžel máme nová zaměstnání, která jsou podle našich tužeb a potřeb. Syn je velmi nadšený ze své nové školy, zbavili jsme se dluhů a k zásadním příjemným změnám došlo i v partnerském vztahu.
Cítím ale, že nic nekončí a jde stále vpřed. Dnes už znám zásadní informaci pro svůj život- NECHAT SE VÉST VLASTNÍ INTUICÍ, dát věcem volný průběh a být pozorovatelem vlastního života, protože za tím vším je PŘIJETÍ VLASTNÍ ZODPOVĚDNOSTI.

Feng-Shui je pomůcka, nabízí spousty možností a opravdu je VŠE možné. Pokud se této možnosti člověk beze strachu neotevře, nenaučí se pouštět i to, na čem byly založeny rodinné tradice a nepřestane se bát toho, co je "nové". Tak se bude snažit sebevíc a bude ho to jen stát spousty peněz a výsledek na sebe nechá čekat.
Zázraky jsou možné i s málem- stačí se nebát a otevřít se!!! PAK JDE VŠE A MŮŽE TO BÝT "FOFR":-))
Děkuji osudu že spojil mou cestu s cestou sluníčkové Ivy a dalších lidí, které každý den potkávám...
Marečková Jana, Praha

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii