VÁŽENÍ KLIENTI, WEBOVÉ STRÁNKY FENGSHUIPLUS V ČESKÉ VERZI RUŠÍME. AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA NAŠICH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH:

www.kralovskefengshui.cz

 

Masáže pro léčení těla i duše

Co je awakening masáž

 Awakening masáž je celostní a probouzí náš život uvnitř nás. Můžete býti unaveni, bez energie . Můžete být uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti. Nežijete - přežíváte. 

Záměrem Awakening masáží je dojít do stavu jednoty se sebou a s druhými. Při procesu se probouzí kundaliní a tím dochází k uzdravení vztahů a  problémů. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty. Pokud se na probuzení energetického okruhu pracuje pravidelně, kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle, mysli a nemalý význam má na naše duchovní probuzení.

Zpětná vazba Awakeningu u klientů prokazuje velmi dobré výsledky v léčbě nejen těla, ale také na úrovni vztahové, financí a mnoho dalších.

V čem je její účinnost? 

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanismů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat věci naplno, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek ROVNOVÁHU A ZDRAVÍ NA ÚROVNI FYZICKÉ, PSYCHICKÉ A DUCHOVNÍ.

Jak masáž Awakening probíhá

ZÁKLADNÍ MASÁŽ TERAPIE AWAKENING - před, i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu specielní čaj, který podporuje dotoxikaci tkání, uvolnění svalů, nervové soustavy a pročištění lymfatického systému.

Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolněním toxinů v tkáních a na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká.

 Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací kundaliní energie, dochází také k neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů,přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.

 

ÚROVEŇ ENERGETICKÁ - probuzení kundaliní, masáž meridiánů celého těla. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle i mysli, odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní postupně šetrně otevírá a vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné programy, emoce a nefunkční systémy přesvědčení. 

 Probuzení kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl. Zdraví se výrazně zlepšuje, často se cítí lehce a nabitý  energií, mysl se zklidňuje. Nemoci těla i mysli jsou způsobeny nepravidelnostmi ve fungování prány, které mohou být postupně odstraněny, dojde - li k probuzení kundaliní.

ÚROVEŇ SPIRITUÁLNÍ - práce se záměrem, mantrou a dikšou aktivuje vědomí ve Vašich čakrách. Spirituální úroveň vychází z předpokladu, že mikrokosmos a makrokosmos se navzájem reflektují. To znamená, že energie, které ovládají naše tělo, jsou tytéž posvátné energie, ze kterých je stvořen Vesmír - jsoucno. To znamená jak nahoře, tak dole. Jak venku, tak uvnitř. Každá čakra přísluší určitému elementu, který je tady na planetě obsažen. Součástí Awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu. Na závěr klient obdrží Dikšu - Požehnání milosti. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu a pomáhá nám prožít a otevřít programy. Milost je všude kolem nás, jen je třeba se jí otevřít a přijmout ji. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

 Masážní terapie trvá 60 až 90 min.

Awakening masáže Vám pomohou od bolesti těla i duše, zharmonizovat život, poznat pravdu, najít cestu ke svému srdci a spojit se sami se sebou. 

Mým pomocníkem jsou tibetské mísy s nádhernými vibracemi.

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii