Co je to zázrak

Lidé často mluví o zázracích a chtějí je vidět...
Takový zázrak je v podstatě jenom nechápání daného jevu. Před pár sty lety by bylo ohromným zázrakem např. letadlo. Pro dnešní lidi je letět letadlem samozřejmé.

Nikdo to nepovažuje za zázrak, protože většina lidí princip letu chápe. Existují ale opravdové zázraky! Pro nás je "zázrakem", když se člověk svobodně a dobrovolně rozhodne nastoupit pozitivní cestu vývoje. Tento zázrak nemůže nikdo ovlivnit a odehrává se ve vědomí daného člověka. Opravdový zázrak nemůžeme najít ve vnějším světě, ale pouze sami v sobě.

Mezi lidmi různých stupňů vzdělanosti, různých náboženství a národností může vzniknout radostné působení v plné harmonii, jestliže je pojí stejný duchovní cíl.

Obrátí-li se jednotlivec k dobrému, bude i všechno ostatní dobré. Má to okamžitý vliv na manželství, na rodinu a konečně na celý národ, který pak teprve může rozvinout svůj vlastní druh a svou vlastní kulturu k nejvyšší kráse, která je základem harmonie mezi všemi národy.

Dárek zdarma

Chcete vědět více o základních principech Feng Shui ve všech oblastech svého života? Můj ebook plný informací a rad Vám zašlu zdarma na Váš email.

email
PŘIDEJTE SE K NÁM


ROZHOVOR - Zlatý věk


ROZHOVOR - Cesta k harmonii